"Królowa sportu"
Autor: Marta Myśliwy
Opublikowano: Środa, 24 Października, 2018

23 października w hali sportowej przy Zespole Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego w Raciborzu odbyły się Mistrzostwa Raciborza i Powiatu Raciborskiego w Lekkiej Atletyce. Dla Laury, Patryka oraz Darii start w zawodach był debiutem. W poszczególnych konkurencjach zawodnicy zajęli następujące miejsca:

ü  I miejsce w kategorii chłopców rocznik 2008 PATRYK MATUSZEK 3,89m

ü  II miejsce w kategorii dziewczyn rocznik 2008 LAURA PIECZAREK 3,33m

ü  Daria Rudzok w biegu na 600m była siódma, a na dystansie 300m w swojej grupie wiekowej Tomek Sałaciak uplasował się na IV miejscu

W zawodach brali udział również Sebastian Dudacy, Natalia Siegmund oraz Filip Myszogląd, którzy zakończyli swój bieg na 60m w eliminacjach.

Warto wspomnieć o naszych absolwentach. Kasia Kulig zajęła I miejsce w skoku wzwyż, Michał Mróz był V, a Patryk Wołczyk VI w biegu na 60 m. Pozdrawiamy serdecznie J

Wszystkie zdjęcia można znaleźć w galerii szkoły, w folderze "Królowa sportu".