"Rozpoczęcie roku szkolnego"
Autor: Marta Myśliwy
Opublikowano: Poniedziałek, 02 Września, 2019

Witajcie w szkole!

Dzisiaj rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Dla wielu jest to kolejny rok wytężonej pracy, a dla innych to zupełnie nowa przygoda. Mowa tutaj oczywiście o naszych pierwszoklasistach, których z radością przywitaliśmy w naszej szkole. Pani dyrektor Ewa Gotzmann życzyła najmłodszym uczniom wielu przyjaciół, bardzo dobrego i bezpiecznego czasu spędzonego w szkole.

 

„Wracając do szkolnych ławek będziecie na pewno wspominać wakacje. Pamiętajcie, czas spędzony w szkole to też piękny czas, piękne chwile, które czasami doceniamy po wielu wielu latach. Niech nasza szkoła stanie się dla Was miejscem  pięknym, przyjaznym, bezpiecznym. Niech zdobywanie i poszerzanie wiedzy będzie dla Was ciekawą wycieczką w nieznane”- podsumowała pani dyrektor.

 

Na dzisiejszej uroczystości gościliśmy najstarszych wojnowiczan, których marzenia o szkole przerwała II wojna światowa. Z ogromnym zainteresowaniem wysłuchaliśmy wzruszających opowieści pana Siegmunda i pana Kapinosa. Nasi zacni goście otrzymali symboliczne rogi obfitości wypełnione słodkościami.
Zdjęcia z rozpoczęcia roku znaleźć można w galerii szkoły.