"Dzien dziecka"
Autor: Marta Myśliwy
Opublikowano: Sobota, 03 Czerwca, 2023

2 czerwca na Łowisku Sportex Lake w Krzanowicach Rada Rodziców oraz Grono Pedagogiczne naszej szkoły zorganizowali piknik z okazji Dzień Dziecka. Gospodarze łowiska przywitali nas pysznym poczęstunkiem, a następnie zaproszeni profesjonalni wędkarze opowiedzieli nam o rybach, wędkach i sposobach łowienia.

Podzieleni na grupy zabraliśmy się do wędkowania. Jak widać na załączonych zdjęciach sukcesów było sporo, a najczęściej na nasze haczyki wpadały karasie i karpie. Dla jednych wędkowanie to zupełna nowość, a dla innych kilkuletnie hobby. Najwięcej ryb złowił Kacper Kruty. Kacper wyłowił  także najcięższą rybę ważącą prawie 2 kg.

Rada Rodziców zadbała o nasze brzuszki, każdy uczestnik pikniku otrzymał przekąskę i to nie jedną ;) Nauczyciele z podziwem przyglądali się poczynaniom swoich uczniów. Spędziliśmy razem miło czas bawiąc się i ucząc. Ciekawe ilu z nas po dzisiejszej przygodzie złapało wędkarskiego bakcyla?

 

Dziękujemy drużynie RR oraz pozostałym rodzicom za pomoc i współpracę przy organizacji imprezy, Radzie Sołeckiej za słodkości, ale przede wszystkim Pani Bogusi i Panu Martinowi Heiduczek za miły pobyt i udostępnienie łowiska, a także Błażejowi, Kacprowi, Panu Lucjanowi oraz Panu Marcinowi za cenne informacje. 

Do zobaczenia niebawem!

 

 Wszystkie zdjęcia znajdziesz tutaj!