"Zakonczenie roku szkolnego w ZSP Wojnowice"
Autor: Marta Myśliwy
Opublikowano: Niedziela, 25 Czerwca, 2023

23 czerwca to dzień na który każdy uczeń czekał z niecierpliwością. W piątek spotkaliśmy się na uroczystej akademii aby zakończyć czas edukacji i pracy. Po odśpiewaniu hymnu Pani Dyrektor przywitała zebranych na holu uczniów, pracowników ZSP oraz gości. Wyraziła podziękowania za współpracę Radzie Rodziców, a także złożyła życzenia i wręczyła bukiety kwiatów pracownikom, którzy w tym roku szkolnym żegnają się z naszą szkołą i przechodzą na emeryturę. Byli to Pani Lidia Rąpała oraz Pan Tomasz Rostek. Łezka w oku się zakręciła gdy na ekranie wyświetlił się film ze wspomnieniami.

 

W części artystycznej klasa 6 przygotowała małą niespodziankę dla naszych tegorocznych absolwentów, a uczniowie klas edukacji wczesnoszkolnej wierszami przywitali wakacje. Najważniejszą częścią akademii było rozdanie nagród, dyplomów ale przede wszystkim świadectw.

W piątek 23 czerwca dwie uczennice naszej szkoły Wiktoria Plura z klasy 4 oraz Maria Nowak z klasy 8 odebrały z rąk Burmistrza Krzanowic nagrody za wysokie wyniki w nauce oraz sukcesy edukacyjne. Gratulujemy!

Rok szkolny 2022/2023 przechodzi do historii.

 

 Wszystkie zdjęcia znajdziesz tutaj!